הקורסים שלנו

עבור רוב המועמדים, מבחן הידע הנו האתגר העיקרי בתהליך הקבלה. לימודי התואר הראשון והמכינות לרוב לא מכסים את הידע הנרחב הדרוש להצלחה במבחן. כמו כן, למועמדים רבים קשה לברור את החומר החשוב לבחינה, כך שהם מוצאים את עצמם מבזבזים זמן רב על לימוד של נושאים שלרוב אינם נשאלים בבחינה.

קורסים קיימים כיום מסתמכים על ידע מוקדם בתחומי מדעי החיים ולכן כוללים מספר מצומצם של מפגשים, כך שמועמדים רבים שאינם בעלי רקע מוקדם או כאלו שכבר שכחו מזמן את מה שלמדו בתואר הראשון, מתקשים לעמוד בקצב הלימוד וההרצאות פחות יעילות עבורם.

בשביל כל זה אנחנו פה!

קורס ההכנה של GREasy Online מכסה את כל החומר הדרוש להצלחה במבחן ואינו דורש ידע מוקדם, כך שגם מועמדים בעלי רקע אקדמי שאינו ממדעי החיים מקבלים את כל הידע הדרוש על מנת להצליח במבחן. הקורס ממוקד לבחינה עצמה, ושם דגש על הנושאים המקבלים משקל רב בבחינה ועל דרכים לפתרון שאלות.

אז מה כלול?
הקורס כולל 24 שיעורים מקוונים מקצועיים וממוקדים. בנוסף, ניתן להכנס לכל המצגות והחומרים מהבית בכל זמן ושעה. המצגות הן בפורמט HTML5 החדיש, כך שניתן לצפות בהן גם במחשב, בטלפון החכם ובטאבלט. השיעורים מוקלטים באודיו וניתן להאזין להם במקביל למעבר על המצגות.
לסיום, אנו מאמינים ביחס אישי לכל אחד ואחד מכם, כך שנתאים לכל אחד את הדרך המתאימה לו ללימוד ולפתרון המבחן. בנוסף, אנחנו זמינים בכל שעה באתר, במייל ובטלפון לכל שאלה, בעיה ובקשה.

וכל זה, במחיר חסר תחרות!

אז רוצו להירשם! אנחנו פה בשבילכם, מיום ההרשמה ועד המבחן…

מספר שיעורים זמינות תמידית ליווי אישי מיקוד למבחן מאגר מידע מחיר מנצח
GREasy Online 24 בני 3 שעות   800 ש"ח

עדיין מתלבטים? אולי עמוד ההמלצות יעזור לכם להחליט.