המלצות

הנה כמה המלצות מהתלמידים החביבים שלנו. נשמח במידה ותרצו להפנות אתכם לכל אחד מהם להתייעצות. בבקשה:

נדב האחד והיחיד! הגעתי לקורס שלך אחרי תואר ראשון בביולוגיה ואחרי אכזבה עמוקה מקורס הכנה אחר. הגעתי עם הרבה ידע אבל גם עם הרבה בלאגן. לא כל החומר היה מסודר לי בראש אחרי התואר, והלחץ והבלאגן שחוויתי מצד המדריכים בקורס הקודם רק הפחיתו מהבטחון העצמי שלי בלימוד החומר ובתפקוד במבחן עצמו.
אחרי שהגעתי לקורס בהמלצת חברה, ואחרי עבודה של כ-3 חודשים (ואוליי קצת יותר) מתוך המצגות+ההקלטות שלך, הראש שלי הרבה יותר מסודר. הבנתי דברים שבאוניברסיטה אפילו לא הבנתי עד כדי כך לעומק.
פה באה לידי ביטוי הייחודיות שלך. אתה מכיר את החומר על בוריו ברמה גבוהה כ"כ! במישור המקצועי (ובעצם, באיזה מישור לא?) אני פשוט מרוצה!!! הקורס הקיף את החומר הנדרש ב98% בערך, (בניגוד לקורס הקודם בו ניסו ללמד אותי 110% ובסוף תפשת מרובה-לא תפשת…) ובמבחן עצמו נתקלתי בהמון דגשים שנתת בשיעור עצמו.
מלבד המקצועיות, האנושיות שאתה מקרין והענווה האמיתית לקבל ולהקשיב לתלמידים שלך מקלה על הלימוד ומורידה את מפלס החרדה. לעיתים תפקדת גם כמו פסיכולוג/אוזן קשבת מה שנצרך לפעמים, ומסייע ביותר. האישיות שלך נדירה ביכולת לכלול כ"כ הרבה תכונות יחד.
נפעמתי כל פעם מחדש מרמת הסבלנות שלך במענה לשאלות ובזמינות המיוחדת שהפגנת. כל אלה מעידים בעיניי על אחריות ומסירות. והלוואי וירבו כמותך.
"אנשים טובים יודעים את הדרך ואיתם אפשר לצעוד".
אני כ"כ שמחה שפגשתי אותך (וירטואלית). אין לי ספק שאמליץ הלאה, מה שכבר עשיתי תוך כדי הקורס.
לא נהוג לומר, אבל תודה מיוחדת גם לאשתך שמאפשרת את כל זה.
תודה רבה על הכל! מעריכה ומוקירה מכל הלב, יעל.
יעל, קורס GREasy Online, מרץ 2017

לאחר חיפושים רבים אחר קורס הכנה למבחן הידע ובחינה מעמיקה של כל הקורסים הזמינים כולל יתרונות וחסרונות, בחרתי בנדב ובדיעבד הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. נדב, מעל לכל, בן אדם מאוד אכפתי וסבלני. תמיד זמין. בכל שעה. כל השאלות שהיו לי קיבלו מענה (והיו לא מעט). הקורס בנוי טוב מאוד. המצגות מעולות וקולעות למטרה. מאגר השאלות מצוין והסימולציות שבנה מעולות ועוזרות להטמעת החומר. אל תהססו ותלכו על בטוח. תבחרו ב-GREasy.
לינדה, קורס GREasy Online, מרץ 2017

למרות שנבחנתי כבר כמה פעמים ב-GRE בעבר, הקורס מאוד עזר לי להתכונן למבחן הידע. החומר מועבר ברמה גבוהה ומקיפה, ונדב משקיע המון זמן ומאמצים כדי לענות לכולם על כל השאלות, בכל שעה. אין לי ספק שללא הקורס הייתי מתקשה יותר להתמודד עם המבחן. בהחלט ממליצה!
ענבר, קורס GREasy Online, מרץ 2017

קורס מעולה, נדב פשוט מדריך מדהים! העביר את החומר בצורה כל כך ברורה ומעניינת, התעסק בעיקר והצליח למקד ולתת דגשים כלליים שמאוד עזרו לענות על שאלות יותר מעמיקות. נדב היה סבלני וזמין (כל היום!) לענות על שאלות. ממליצה בחום רב!
ליטל, קורס GREasy Online, מרץ 2017

קורס מצוין, נקודה. נדב מדריך מעולה – שולט בחומר בצורה יוצאת מן הכלל, זמין, נדיב וסבלני. המצגות מצוינות, ממוקדות, ממקדות ומכסות כמעט לחלוטין את כל החומר הנדרש למבחן. המון תרגולים זמינים באתר, לרבות סימולציות מבחן מצוינות. מחיר הוגן מאוד ביחס לכל מה שמקבלים בתמורה (המממממממון), מומלץ בחום רב.
מרב, קורס GREasy Online, מרץ 2017

הכל מתחיל ונגמר באנשים. נדב אכפתי, ענייני, רציני ובעיקר אחלה גבר. כל מה שהיה צריך להבהיר, הגישה הכללית הכל היה נפלא ובאמת שבולט מלמעלה ביחס לקורסים אחרים. ממליץ בחום!
עודד, קורס GREasy Online, מרץ 2017

קורס מקצועי מאוד שנותן דגשים חשובים ומועילים.המצגות ברורות וממוקדות, האתר מאורגן היטב, וכמובן האכפתיות، הרצון הכנה והזמינות של נדב לסייע בכל שאלה. יחס אישי מעל ומעבר למצופה. מומלץ במיוחד!!
סברינה, קורס GREasy Online, מרץ 2017

מכיוון שהחלטתי לגשת למבחן חודש לאחר תחילת הקורס הפרונטלי נרשמתי לקורס האינטרנטי שהיה מעבר למצופה! ההקלטות מצוינות והמעבר ביחד עם המצגות המושקעות ממש עושה את העבודה. מאד מומלץ למי שרוצה להתקדם בקצב שלו וללמוד מהבית! הזמינות של נדב לשאלות היא גבוהה מאד, תמיד מפרט את התשובות ומסביר בצורה נהדרת.
מגה טרון, קורס GREasy Online, מרץ 2017

הקורס מומלץ מאוד, והסיבה העיקרית היא נדב. אחרי כמה שנים באקדמיה פעם ראשונה שאני פוגש מישהו שלא מלחיץ. הגישה שלו מאפשרת להבין שבאמת אפשרי לקבל ציון טוב בבחינה הזאת, גם מבלי ללמוד בעל-פה את כל החומר, וזה משהו שלא ניתן לזלזל בו במבחן שחלק גדול ממנו הוא מנטלי.
דרוויש, קורס GREasy Online, מרץ 2017

קורס מדהים! ממליצה בחום! החומר הועבר בצורה מסודרת וברורה לפי הסילבוס. נדב תמיד היה זמין לשאלות וענה בצורה מעולה. בהחלט קורס ששווה את ההשקעה.
שיר, קורס GREasy Online, מרץ 2017

קורס מצוין! מידע מועבר כך שגם מי שאינו מרקע ביולוגי יכול להבין וללמוד וגם מי שכן מהרקע, הקורס מהווה חזרה טובה וחידוד והבהרה של נושאים בעייתיים. מדריך זמין ואכפתי, עונה על שאלות. מומלץ.
יעל, קורס GREasy Online, מרץ 2017

הקורס היה מאוד ממוקד על החומר. מספר המפגשים היה מושלם כדי לכסות את כל החומר למבחן. המצגות היו ממוקדות אך מקיפות את החומר הנרחב. מפאת הזמן למדתי רק מהמצגות וזה באמת כיסה את רוב החומר למבחן. נדב נותן יחס אישי, סבלני ומקצועי לכולם! תמיד זמין לענות לשאלות. בנוסף השעורים בכיתה היו במסגרת של 14 תלמידים, כך שהכיתה מאוד קטנה והאווירה מאוד נחמדה ומקבלת. ממליצה בחום!
חן, קורס GREasy, מרץ 2017

קורס מצוין, מכין היטב לקראת הבחינה. למרות שהצטרפתי לקורס באיחור, כשבועיים לאחר שהחל, המרצה (נדב) היה זמין לכל שאלותיי ואף הציע לשבת איתי באופן פרטני להשלים לי את מה שהחסרתי.
זמינות המרצים היא באמת גבוהה – השאלות נענות באותו יום, לפעמים אפילו תוך שעה-שעתיים.
מעבר לכך, החומר מועבר בצורה עניינית ומעניינת, נדב חוזר על הנאמר עד שכולם מבינים, מאפשר שיח ושאלות תוך כדי השיעור ובאופן כללי הופך את החוויה לחיובית ביותר.
והמחיר – הוגן לכל כיס! מומלץ ביותר.
אנה, קורס GREasy, מרץ 2017

אחרי לא מעט מבחני GRE (כ-7 מועדים), ובתור אחד שמכיר את המבחן לעומק אני גאה להמליץ על הקורס הטוב ביותר והמקיף ביותר שקיים בשוק והוא הקורס של GREasy.
זה קורס איכותי מאוד בעל תכנים מעמיקים ורלוונטים מאוד למבחן (ולא מתפזר ליותר מידי כיוונים) שהושקע בהם המון מחשבה. המצגות מפורטות ביותר (למדתי כמעט אך ורק מהן וכמעט ולא פתחתי את לנינג'ר או אלברטס) וקיבלתי ציון מאוד גבוה, באחוזון העליון. כמובן שהניסיון שלי בלמידה תרם לכך אך המצגות המפורטות, היחס האישי והאיכות הבלתי מתפשרת של הקורס אפשרו לי להקפיץ את הציון ב-90 נקודות. אני ממליץ מאוד מכל הלב.
טל, קורס GREasy Online, אפריל 2016

רציתי להגיד המון המון תודה, היה שווה כל גרוש ואף יותר. החומר בנוי בצורה מסודרת וברורה וכולל את כל מה שחשוב. התרגולים מצוינים וזה משהו שאי אפשר לקבל בלימוד עצמי. ואתה תמיד עונה בנחמדות ובסבלנות ומעודד את הרוח. שמחה לדעת שבחור כמוך יהיה רופא בישראל!
מרב, קורס GREasy Online, אוגוסט 2016

ביצעתי את הקורס של GREasy כהכנה למועד אפריל 2016.
הקורס בנוי בצורה טובה מאד, תוך מיקוד ודגש על הנושאים החשובים, שבדיעבד גם הופיעו בבחינה.
היתרון היחסי בקורס הוא הגישה של נדב – תמיד שם, עונה לכל שאלה מהפשוטה עד המורכבת בצורה עניינית ומובנת. נדב זמין מאד הן במייל והן במפגשים אישיים- אני אישית ישבתי אתו שעות ארוכות במענה על שאלות.
תקופת המבחן היא לא קלה מבחינה נפשית – התמודדות עם הרבה חומר לאורך זמן, ולדעתי מאד עזר לדעת שיש תמיד למי לפנות הן מבחינה מקצועית והן מבחינת מתן אסטרטגיות למידה.
בקיצור, אני ממליצה מאד על הקורס- מסגרת ממקדת, מקדמת ומעצימה.
ליאור, קורס אפריל 2016

אם אתם מחפשים קורס אינטימי, עם מדריך מקסים בעל המון סבלנות, המון ידע ובעל יכולות הדרכה מעולות תירשמו ל- GREasy. המצגות ברמה מאוד גבוהה, וממקדות לא רע לכמות החומר האינסופית של ה- GRE. נדב המדריך עונה במהירות ובסבלנות לשאלות ואני מאוד שמח שבחרתי בקורס זה, מומלץ מאוד.
אסף, קורס אפריל 2016

בהתחלה חשבתי ללמוד לבד מפני שיש לי רקע בביולוגיה אבל למזלי נרשמתי לקורס GREasy.
השיעורים מאוד ממוקדים ויעילים, אני בספק שיכולתי לדעת למקד את הלימוד שלי למבחן הזה בעצמי.
המצגות מאוד ממוקדות וגם לו"ז הלמידה והכי חשוב שהרגשתי שאני יכולה לשאול כל שאלה בכל שעה ונדב המקסים תמיד ענה כבר באותו היום. היחס היה אישי והתשובות תמיד היו מפורטות.
ממליצה ממש בחום על הקורס.
רעות, קורס אפריל 2016

זה פעם ראשונה שאני נגשת למבחן והקורס עזר לי המון. המצגות היו ממוקדות ומסודרות וממש עזרו לי ללמוד, תמיד ידעתי לאן לגשת בחומר כשלא הבנתי משהו. הכיתה הייתה קטנה ואינטימית והכי חשוב אני רוצה להודות לנדב על כל הסבלנות, האכפתיות והזמינות התמידית – עד השנייה האחרונה.
שרון, קורס אפריל 2016

אין מה להסתכל לצדדים ולנסות להשוות, חבל על הזמן, GREasy ונדב: מספר 1 – בהמלצה (:
יחס אישי, נגיעה בפרטים החשובים, מקצועיות ודיוק.
ענת, קורס אפריל 2016

אני בהחלט ממליץ על הקורס של נדב. קודם כל, באופן אישי, נדב בנאדם מדהים, וזה מורגש מהרגע הראשון ועד לאחר הבחינה, הוא פנוי ת-מ-י-ד לכל פנייה או מצוקה שהייתה לי. זה עוזר לדעת שיש מאחוריך מישהו שעבר את התהליך ויודע לכוון, להסיר דאגות מיותרות ולעזור לך מבחינה מנטלית ולא רק לימודית.
אילן, קורס ספטמבר 2015

נתחיל מזה שהמחיר ממש סביר והוגן בהשוואה למחירים של הקורסים האחרים בתחום, יש יותר מפגשים פרונטליים, גישה להמון המון חומרי תרגול (דבר שעבורי לפחות מאוד תרם להצלחה במבחן) והאתר מסודר בצורה מאוד נוחה וזמינה. נסיים בזה שנדב הוא פשוט מדהים! יחס אישי ואכפתיות זו לא סתם הבטחה אלא אמיתי לגמרי!
סיוון, קורס ספטמבר 2015

זאת הייתה הפעם הראשונה שניגשתי למבחן, מדובר במבחן עם המון חומר, שיש קושי רב לארגנו. חומר הלימוד מאורגן נפלא, האתר נוח ומאורגן, המצגות ברורות ובהחלט מספיקות ללמידה. נדב מרצה מעולה שיודע להדגיש את העיקר מהטפל, נגיש ועונה על השאלות במהירות. אמליץ לחברים על הקורס בהחלט 🙂
יוסי, קורס ספטמבר 2015

נדב תותח, שולט בחומר בצורה יוצאת דופן, ובשל כך מעביר אותו בצורה מעולה. משרה ביטחון ותמיכה, יחס אישי זו לא רק סיסמא! נדב הצליח לרכז את החומר בצורה שניתנת לעיכול וידידותית עד כמה שניתן. המצגות והחומר באתר מאוד מסייעים ללמידה הכל כך מאתגרת.
מוטי (המלך), קורס ספטמבר 2015

לקחתי את הקורס כיוון שזו הייתה הפעם הראשונה שניגשתי למבחן, ופחדתי שאי לקיחת קורס תגרום לכך שאקבל ציון נמוך יותר. בדיעבד, הלמידה העצמית שביצעתי הייתה טובה – אך הקורס באמת נתן דגשים מועילים, סתם "חורים" בידע ותרם בנושאים שמופיעים במבחן, אך נדירים ב-textbooks, תרגילים טובים, מצגות טובות לחזרה על החומר ווידוא שלא שכחתי כלום, וכמובן מסגרת טובה לבניית ביטחון עצמי ואווירה לימודית טובה. הקורס טוב, ובייחוד לאלו שמתחילים מ-0 ואין להם כיוון בנוגע לאיך ללמוד/מה ללמוד/מאיפה ללמוד, המדריך נותן תחושה של ביטחון לאורך כל הקורס וגורם לתלמידים להאמין בעצמם וביכולותיהם, לצד מצגות מעמיקות, מבחנים לחזרה ואלפי תרגילים שזמינים. הזמינות והרצון הכנה והאמיתי של המדריך לסייע ולעזור בכל שלב ובכל שאלה, החל מהגדרת game-plan למבחן ועד לשאלות קטנוניות וקטנות בנושאים נידחים ואזוטריים מתעלה על הכל מבחינתי. יחס אישי מעל ומעבר למצופה. נהנתי מאוד מהקורס, מהאנשים האיכותיים ומהמדריך התותח, מומלץ בחום!
שירלי, קורס ספטמבר 2015

מדובר בקורס מעולה! גם מבחינת היקף החומר וגם מבחינת רמת חומרי הלימוד ועזרי הלמידה (מצגות, סימולציות, לו"ז, הפניות לספרים, קבצי תרגול).
אבל הקורס מעולה בעיקר בגלל נדב, מדריך אכפתי, זמין, קשוב ורציני. נדב לא סתם אומר שחשוב לו שמשתתפי הקורס יצליחו אלא ממש מתכוון ופועל לשם כך באופן מעשי – הוא מוודא שכל משתתפי הקורס ידעו ויבינו את החומר, הוא תמיד זמין לשאלות, הוא מייעץ ועוזר בתכנון לו"ז אישי ומעודד את הכיתה לשאול שאלות ולעצור אותו.
אני לא באה מהתחום, יצא לי להשתתף בקורס אחר בעבר אך הוא לא תרם לי בכלום. להבדיל הקורס הזה הקפיץ את הידע שלי והמוכנות שלי לקראת המבחן בכמה וכמה רמות.
ענבר, קורס אפריל 2015

נדב הוא פשוט מלך! הקורס מאוד מקצועי. החומר הנלמד הוא מקיף וממצא, נדב מיקד אותנו ללמוד את כל מה שבאמת צריך וידע לעזור לנו לסנן את מה שפחות צריך. מבחינת ההכנה, אני חושבת שהקורס והמצגות באמת טובות, מכילות המון מושגים וחומר שבאמת רלוונטי לבחינה. נדב מאוד בקיא בחומר, מרגישים שעומד מולכם בן אדם שבאמת מבין על מה שהוא מדבר. בנוסף הוא זמין, קשוב ועוזר המון- בכל שעה ביום. ממליצה בחום!!
שני, קורס אפריל 2015

הקורס של GREasy הוא קורס נהדר, לפי דעתי הקושי האמיתי בבחינה הוא כמות החומר העצומה שיש ללמוד אליה וחוסר הבהירות מצד ETS מה בדיוק ללמוד. נדב מצליח ללמד את עיקר החומר בצורה מעניינית והומורסטית, בצורה שמכינה היטב לבחינה, המצגות ברורות ומקצועיות. כמו כן, ברמה האישית נדב הוא מדריך אשר אכפת לו מהתלמידים והצלחתם חשובה לו, הוא תמיד זמין לשאלות ועונה בצורה עניינית ומקצועית. אני ממליץ בחום על קורס GREasy.
נתי, קורס אפריל 2015

תעשו השוואה ותראו כמה מפגשים יש בקורס, מה המחיר ואיזה יחס אתם מקבלים, כלומר זמינות של מדריכים לענות לשאלות. נתחיל מהעיקר.
לדעתי, הבעיה המרכזית ב-GRE היא לדעת במה להתמקד, כי יש אינסוף חומר. קורס זה מציע מצגות שהם סיכום של הספרים עצמם. זה נותן כמה יתרונות:
1. יש אפשרות להתעמק בספר בדיוק בנושא הרצוי. לא צריך לבנות פאזל מכמה מקורות. התלמיד מיד יודע איפה לקרוא.
2. אולי יותר חשוב – כמה פעמים ניתן לקרוא 2000 עמודים (זה בערך מה שלדעתי צריך לקרוא). את המצגות שהן סיכום של הדברים החשובים קראתי עשרות פעמים ואני זוכר את רובן.
3. המצגות פשוט מעולות. תלמדו אותן ואתם בסדר.
מספיק עם המצגות. לגבי עזרה בקורס:
לנדב יש המון ידע והוא מעביר אותו מצוין. הוא מאוד אכפתי ותמיד מוכן לעזור, לפעמים אני חושב שהוא מגזים. הייתי מפציץ אותו בשאלות שנענו תמיד במהירות מפתיעה. בכל מהלך הקורס אתה יודע שיש מישהו שיסגור אותך על מה שצריך.
אני חושב שמי שייקח את הקורס הזה ברצינות יקבל כאן את כל הכלים כדי להצליח בבחינה הלא פשוטה הזו.
לסיכום, ההחלטה לעשות את קורס ההכנה ב- GREasy הייתה מההחלטות הטובות שלי השנה.
איגור, קורס ספטמבר 2014

אני רואה שיש פה הרבה שמתעניינים בכל מה שקשור לקורסי הכנה ל-GRE. אז אספר בכמה מילים שכשהתחלתי לעשות מבחני GRE כל קורסי ההכנה היו נראים לי קשקוש ובזבוז כסף, מה כבר אפשר ללמד שלא ניתן לקרוא וללמוד לבד מהספר.. אחרי כמה ניסיונות כושלים החלטתי לעשות שינוי כיוון ולהצטרף לקורס הכנה של נדב מ- GREasy. כמו שאמרתי עשיתי את המבחן לא פעם ולא פעמיים ותמיד לא הצלחתי להבין דברים עד הסוף.. כי אין מה לעשות המבחן לא פשוט בלשון המעטה… נדב פשוט בנאדם מיוחד במינו, למעלה מ- 200 מיילים בתקופה של חודשים הוא הסביר, פירט, נימק, הרחיב, הקשיב ולימד אותי מ-0 את כל החומר בסבלנות שלא קיימת לאנשים היום.. אם את/ה רוצה להצליח הוא הכתובת, חד משמעי!!! אם יש מישהו שמסוגל לעשות קסמים ב-GRE זה הוא… ולמען ההגינות והיושרה אני לא מכיר אותו, לא חבר שלו אלא סטודנט שבחר בו ומאושר שזאת הייתה הבחירה שלי.. שיהיה לכולכם בהצלחה לא משנה באיזה כיוון תבחרו…
זיו, קורס GREasy Online, אפריל 2015

למרות שבסופו של דבר את עיקר הלמידה עושים לבד.. בבית, עם הספרים או סיכומים למיניהם, זה נחמד שיש מסגרת שנותנת טיימליין ועוזרת לסדר את החומר. ונדב היה מקסים ומאד נדיב וענה על שאלות באופן מסודר וזה מאד עוזר כשבוהים בסימולציה ולא יודעים..
יובל, קורס ספטמבר 2015

נדב בנה קורס מעולה. הן מבחינת התכנים, הן מבחינת המבנה, ואסטרטגיית הלימוד. משקיע בתלמידים בלי גבול ועונה לכל שאלותיהם.
ממליץ מאוד להירשם לקורס! לא תתאכזבו! שיפרתי בזכותו רבות את הציון.
דוד, קורס אפריל 2015

אז באמת תודה ענקית!
– תודה בראש ובראשונה על הקשב. ביום שבת כאשר עברתי על כל התכתבויותינו נוכחתי לגלות כמה נודניקית הייתי. תודה על כל 40 ומשהו המיילים והתשובות הסבלניות והמלמדות (גם כאשר בחוסר תשומת הלב חזרתי על שאלה או שתיים פעמיים).
– תודה על הזמינות המידית. כבוגרת קורס GRE אחר מלפני יותר משנתיים אני זוכרת את התסכול של לשלוח מייל שאלות למרצה, ולקבל תגובה אחרי 4 ימים. אם בכלל קיבלתי תגובה. תודה על המענה המהיר שעזר לי להשאיר את הרפרנס טרי בראש וכך גם ללמוד מהתשובה. על כך שזה אפשר לי לשמור על רצף הלמידה ולא נותרתי (בתחושה) עם פערים.
– תודה על חומר הלימוד האחראי והמגוון ועל כך שהמצגות שלך מצטטות את לנינג'ר ולא את חמוטל בן דוב. ובעצם בכך תודה גם על זה שלימדת אותי ללמוד נכון יותר, כי עד היום הייתי ניגשת לסיכומים או לוויקי והפעם למדתי ללכת למקורות, שלא לדבר על לפתור 337 עמודים של שאלות מהם (לא ברור למי היו יותר טעויות להם או לי).
– תודה על ההומור הקליל, הפרופורציות, היחס האישי ועל האימון הנפשי של פעמיים בשבוע בעמידה בפני הבורקסים! הצלחתי כאן!
מקווה מאוד לפגוש בך במסדרונות הפקולטה!
תודות 🙂
איילת, קורס אפריל 2015

סטודנט יקר,
שמי נדב והשלמתי במהלך השנה האחרונה קורסי ליבה למסלול הארבע שנתי לרפואה במסגרת מכינה של אוניברסיטת בר אילן.
במהלך שנת ההשלמה היה חשוב לכלל הסטודנטים במכינה להגיע מוכנים ככל האפשר למבחן ה-GRE.
על מנת לעשות זאת בדקנו מרכזי לימוד שונים המציעים קורסי הכנה ומורים או מדריכים שעשו את הבחינה, עברו אותה בהצטיינות והחלו להעביר שיעורים פרטיים. לאחר הבדיקה המקיפה, שיעורי ההכנה והמבחן עצמו אני יכול להמליץ, ללא כל ספקות, על נדב כאחד המדריכים היותר מסורים, אכפתיים ובעלי הידע שלימדו והדריכו אותנו.
המחיר הנמוך, המס' המצומצם של הסטודנטים שהיו בשיעורים איתו, התכנים הרלוונטיים מאוד למועדים הנוכחיים, כמות הידע האדירה שהוא הרעיף עלינו והעשיר אותנו לקראת המבחן והכי חשוב, האכפתיות והיחס החם שלו כלפי כל אחד ואחד מהסטודנטים שלמדו אצלו. גם לאחר סיום שיעורי ההכנה, נדב התעקש ללוות אותנו בשלבים הבאים ואף עזר והכין אותנו למבחני מר"ב והאנליטי.
כלל הסטודנטים שלמדו איתו (ישנם גם כאלה שלמדו במקביל בבית הספר האמריקאי ובאוניברסיטת תל אביב), יצאו מרוצים ואף המליצו עליו פה אחד כמדריך בעל ההכנה הטובה ביותר למבחן ה- GRE.
בברכה,
נדב, קורס אפריל 2014

היי נדב,
רציתי להודות לך על הקורס. הצלחתי לשפר את ציון הערק שלי ב-100 נקודות מפעם שעברה!!
אני רוצה במיוחד להודות לך על המצגות הנפלאות, אני חייבת לציין שלפני שלקחתי את השעורים שלך ניסיתי לקרוא בלנינג'ר לבד והדבר היה כמעט בלתי אפשרי. המצגות שלך תמצתו את לנינג'ר ואת הספרים האחרים של גנטיקה וביותא באופן מושלם שלא מחסיר פרטים ומאוד ידידותי למשתמש. מעבר לכך, העובדה שאתה זמין 24 שעות ביממה ועושה זאת תמיד בכיף, ואפילו שאני מציקה לך אחרי המבחן בנושאי ביולוגיה וכימיה אתה תמיד מוכן ומזומן לענות, מראה עד כמה הצלחת התלמידים שלך חשובה לך וכמה שאתה נותן מעצמך.
אז רציתי לומר תודה, ובהחלט שאמליץ על הקורס שלך לחברי במכינה.
לי, קורס אפריל 2014

ברצוני להמליץ בחום על קורס GREasy
הקורס בנוי בצורה ממוקדת, מעמיקה ומקיפה.
החומר הנלמד מועבר בצורה יסודית ובליווי מצגות מושקעות ומעניינות.
הנחיית הקורס מצוינת, המדריך תמיד זמין, קשוב ואכפתי.
לכל שאלה/בעיה ניתן מענה מהיר תוך מתן תחושה של יחס אישי.
המחיר הוגן והתמורה מלאה.
בלב שלם זו הבחירה הנכונה, בהצלחה!
הילה, קורס ספטמבר 2014

עשיתי את הקורס הכנה למבחן GRE ביוכימיה של GREasy לקראת תכנית הרפואה הארבע שנתית של אוניברסיטת תל אביב.
יצאתי מאוד מרוצה מהקורס ומהמדריך נדב שהשקיע ועזר מכל הלב.
חומר הלימוד בקורס היה מקיף ומאוד וכלל את כל הנושאים הרלוונטיים לבחינה ומאוד עזר לי בהכנה למבחן במיוחד בשל העובדה שלא הגעתי עם רקע ביולוגי נרחב מהתואר אותו למדתי.
מצגות הלימוד היו מתומצתות, מובנות וברמה גבוה וכן המבחנים עזרו מאוד בתרגול בבית.
נדב המדריך בקיא מאוד מאוד בחומר ומעבר לו וידע להעבירו בצורה ברורה ויעילה .
בנוסף, הוא נתן יחס אישי ועזר בסבלנות רבה לכל תלמיד שביקש עזרה.
ממליצה מאוד על GREasy!
נדב, תודה רבה!!!
הגר, קורס ספטמבר 2014

ב"ה
נדב היקר,
תודה רבה לך על ההשקעה שלך בנו, ובאופן אישי בי.
נהניתי מאוד מהקורס שלך ושמחתי להיות המחזור הראשון שלך בקורס ה –GRE שהעברת.
למרות החומר הקשה בקורס ה–GRE אתה מצליח להעביר אותו בצורה ברורה ועניינית.
הכי חשוב מהכול, אני מעריך אותך כאדם טוב עם לב רחב שמוכן לעזור בכל עת, לעיתים גם ללא תמורה.
ולסיום אני מאחל לך הצלחה בתחום ובטוח שתצליח בהמשך דרכך.
מיכאל, קורס אפריל 2014

הקורס מקצועי מאוד. המדריך מעביר את החומר בצורה פשוטה וברורה, בליווי ויחס אישי לאורך כל הדרך, ויותר מהכול- זמין תמיד לשאלות, ותמיד חוזר עם תשובות והסברים ברורים. גם בשביל אחד שנבחן כבר בעבר הקורס היה מאוד מועיל. ממליץ בחום.
בועז, קורס ספטמבר 2014

קורס מקיף את כל הנושאים, מספר שיעורים רב מאפשר לפרוס נושאים ולהתמקד בדברים חשובים. בכל שיעור מוצגים שאלות רלוונטיות שעוזרות בהבנת החומר. ניתנים 3 מבחנים לפתרון בבית. אחלה מדריך שתמיד מוכן לעזור ותמיד זמין. נותן מסגרת למידה ואווירה לימודית אפקטיבית.
מרגריטה, קורס ספטמבר 2014

ממליצה מאוד על נדב! אין ספק מרצה מעולה, החומר נלמד בצורה מעמיקה וכן, יש מענה אישי על שאלות, מצגות הקורס מקיפות חומר רב ומארגנות את החומר כמו שצריך. הייתה לי הזכות להשתתף בקורס, נהניתי והפקתי ממנו המון.
סהר, קורס ספטמבר 2014